image
Slider

Zapraszamy wszystkich studentów, pracowników, absolwentów, a także osoby z nami zaprzyjaźnione  do włączenia się w prace wolontariatu działającego przy Wyższej Szkole Uni-Terra. Jesteśmy otwarci na różne formy wolontariatu, w zależności od potrzeb poszczególnych osób, grup i instytucji wymagających naszego wsparcia.  Można dzielić się własnym czasem, zdolnościami i możliwościami, osobiście angażując się w konkretne zadania. Potrzebujemy także dobrych pomysłów, sieci kontaktów i inspiracji.
 
Prosimy o przesyłanie  informacji o potrzebnej pomocy, ogłoszeń o podejmowanych inicjatywach oraz zgłoszeń do włączenia się w podejmowane działania
na adres:
karolina.korytowska@wp.pl
 
przewodnicząca wolontariatu: Karolina Korytowska

PILNE!!! – 17.12.2015 r.
Potrzebni są wolontariusze do pomocy w opiece nad Oliwierem, 3,5 letnim chłopcem z autystycznym spektrum zaburzeń. Mama sama go wychowuje, jest bardzo dzielna, ale czasami brakuje jej sił. Sprawa pilna! Kontakt do mamy:  Marzena Jerzyńska 668-365-417. 

Szanowni Państwo,
potrzebujemy wsparcia dla podjętej przez naszą uczelnię inicjatywy uruchomienia klubu dla młodzieży z Jeżyc (grupa ok. 40 -50 gimnazjalistów z różnego rodzaju obciążeniami społecznymi, emocjonalnymi i edukacyjnymi). Ze względu na potrzeby tych dzieciaków uznaliśmy, iż należy rozpocząć działalność już teraz w ramach wolontariatu, a o fundusze (np. z różnego rodzaju grantów) będziemy ubiegać się w trakcie naszej pracy. Działaniom chcemy nadać charakter edukacyjno-terapeutyczny. Z tego względu pilnie potrzebujemy używanego, ale jeszcze sprawnego sprzętu elektronicznego:
• kamer z kartą umożliwiającą ok 3-4 godzinne zarejestrowanie zajęć
• laptopów (do pracy z dość prostymi programami edukacyjnymi) oraz
• ceramicznych kubków, łyżeczek, poduszek, na których można usiąść (mamy całkowicie puste pomieszczenie) • artykułów papierniczych (np. różnej wielkości papierów, ołówków, gumek do mazania….)
• stolarskich ołówków, zwijanych miar Jeżeli ktoś z Państwa może wesprzeć naszą inicjatywę prosimy o informację na adres: zamorskabeata@gmail.com 
dr Beata Zamorska